KONTAKT

Bruynzeel Storage Systems er Europas ledende utvikler og produsent av innovative lagringsløsninger til kontorer, arkiver, museer og biblioteker. Selskapet har salgskontorer i ni europeiske land og et distribusjonsnettverk som dekker 43 land over hele verden.

Bruynzeel Storage Systems AS

Olaf Helsets vei 5, 0694 Oslo, Norge Tlf: +47 40004740 Fax: +46 (0) 31 486 696
info@bruynzeel.no

Distriktssjefer

Johnny Bratland – Distriktssjef Nord & Vest Tlf.: +47 474 69 959
johnny.bratland@bruynzeel.no

Lars Viksengen- Distriktssjef Sør Tlf.: +47 950 57 286
lars.viksengen@bruynzeel.no

Prosjekt

Project Manager, Skandinavien Peter Luukkonen M +46 706-954 700
peter.luukkonen@bruynzeel.se

Project Manager, Skandinavien Amin Hedayati M +46 767-71 29 59
amin.hedayati@bruynzeel.se

Support

Malin Vångfors +46 31-771 70 51
Mikael Björkman +46 31-771 70 38
Tilda Eriksson +46 31-771 70 98
Ann Fredriksson +46 31-771 70 52
Sabina Vatansever +46 727-05 97 05
support@bruynzeel.no

Adm. Direktør Skandinavia

Peter Larsson +46 31- 771 70 39
peter.larsson@bruynzeel.se

Marked

Emma Leppäjoki +46 70-577 06 39
emma.leppajoki@bruynzeel.se